Neohodnoceno

Shimano prut Stradic 2.38m 14-42g

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem (1 ks)
Kód: SSTR710MHFE
Značka: Shimano
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Kategorie: Přívlačové pruty do 45g
Záruka: 2 roky
Délka prutu: 2.38m
Počet oček: 8
Odhozová zátěž: 14-42g
Počet dílů: 2
Transportní délka: 123cm
Akce prutu: Fast

Řada Stradic Spinning nabízí obrovský výběr a je ideálním parťákem pro slavný naviják Stradic. Díky lehkým, technicky vyspělým karbonovým blankům XSR je odezva a všestrannost této prémiové řady výjimečná. K dispozici jsou řady Fast Action, Moderate Fast Action a snadno přenosné čtyřdílné řady Moderate Fast Action.
Pokud rádi kombinujete své pruty a navijáky a již vlastníte jeden z velmi oblíbených navijáků Stradic Spinning, je tato brilantní řada prutů určena právě vám. Výjimečně široký výběr modelů vám umožní vybrat si přesně ten správný prut pro váš rybolov a maximalizovat tak váš výkon a požitek z něj na novou úroveň. A tyto pruty nejen senzačně vypadají, ale při používání v ruce skutečně ožívají. Přesné nahazování a neuvěřitelně rychlá odezva jsou potěšením při lovu všech sladkovodních dravců a mořských ryb na pobřeží, jako jsou okouni, nebo menších druhů, které žijí v blízkosti skalnatých břehů.

Řada Stradic je vybavena vynikající karbonovou technologií. Vysokomodulový vícesměrný karbonový blank XSR má v zadní části technologii Diaflash, která minimalizuje kroucení blanku pod tlakem. Výsledkem této kombinace je řada blanků, které mají vysoce efektivní přenos síly při nahazování a zdolávání ryb, v kombinaci s lehkostí, pevností a citlivou zpětnou vazbou pro maximalizaci výkonu vašich nástrah. Všechny moderně vypadající modely Fast action mají rukojeti EVA s děleným úchopem a prémiová sedla navijáků Fuji vybraná podle hmotnosti a výkonu nebo konkrétního modelu. Pruty se středně rychlou akcí mají rovněž rukojeti s dělenou rukojetí, ale s tradičnějšími korkovými rukojeťmi zakomponovanými do sedel navijáků Fuji. Čtyřdílné modely Moderate-Fast, které nabízejí pohodlné transportní délky, mají plně korkové rukojeti a sedla navijáků Fuji. Všechny modely jsou vybaveny očky Fuji Alconite K, KW nebo KR, což umocňuje vysokou kvalitu těchto elegantních prutů. Při používání všechny modely nahazují s ostrostí a přesností, která se očekává od prémiových prutů, a mají fantastickou akci při lovu ryb.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: